چاپ        ارسال به دوست

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن بهاری قراملکی
مدیر مدرسه علمیه حقانی:

یادواره های شهدا در مدارس علمیه برکات تربیتی و بصیرتی فراوانی دارد

مدیر مدرسه علمیه حقانی قم گفت: بی‌شک برگزاری یادواره‌های شهدا در مدارس علمیه، برکات تربیتی و بصیرتی بسیاری برای طلاب و فضلا به همراه دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن بهاری قراملکی در حاشیه هجدهمین یادواره شهدای این مدرسه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه با اشاره به مطلب فوق ابراز داشت: این یادواره‌ها در واقع یک نوع یادآوری برای همه ماست که بدانیم امروز بر سر سفره‌ای نشسته‌ایم که ماحصل رنج‌های بزرگان ما و نیز دستاورد خون مطهر شهدا و امام شهیدان است.

وی افزود: از جمله برکات این گونه یادواره‌ها و نمایشگاه‌های فرهنگی ویژه آن، رشد و تعالی تربیتی و نیز افزایش شناخت و بصیرت طلاب نسبت به سال‌های دفاع مقدس است تا انشاالله طلاب ما در امتداد ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس در سنگر حوزه انقلابی از ارزش‌ها و دستاوردهای شهیدان طلبه و روحانی حراست کنند.

مدیر مدرسه علمیه حقانی تاکید کرد: وظیفه امروز طلاب و فضلای حوزه در حراست از دین و انقلاب بسیار مهم است و آنان با تقویت بُعد علمی و معنوی خود می توانند در این جهت گام بردارند.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه لحظه‌شناسی و ایثار در راستای اهداف انقلاب اسلامی در این یادواره در قالب 6 غرفه گفت: این نمایشگاه و یادواره در سه شب با همت عزیزان طلبه برگزار شده و انشاالله که ما بتوانیم به این وسیله تا حدودی قدردان مجاهدت و ایثار شهدایمان به ویژه شهدای طلبه و روحانی باشیم.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


١٢:٣١ - دوشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٣٩٩١١٥    /    تعداد نمایش : ١١٢خروج

مدرسه علمیه حقانی

استفاده از مطالب این سایت بلامانع می باشد.